Bize Ulaşın

Sizi Dinliyoruz


Mutlubiregitim.com olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mutlu Bir Eğitim (mutlubiregitim.com), Başakşehir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 16 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan temelde edebiyat, eğitim, kültür, sanat, fikir, felsefe, tarih, ilahiyat, bilim, akademi vb. kategorilerde yazılı ve görsel içerik paylaşan bir internet dergisidir. Sitemizde kitabı olan yazarlarımızın metinleri ile ilçemiz eğitim kurumlarındaki öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin nitelikli metinlerini yayımlıyoruz. Aynı şekilde sitemizde tanınmış ve alanında kendini ispatlamış sanatçılarımızın ve ilçemiz kurumlarındaki öğretmen ve öğrencilerimizin sanatsal çalışmalarına yer veriyoruz. İlçemizde; edebiyat, kültür, sanat alanında çalışmaları bulunan değerli akademisyen ve yazarlardan oluşan insan kaynağımızın, üreten öğretmen ve öğrencilerimizin ortaya koydukları çalışmaların görünürlüğünü sağlamak; yazmaya meraklı öğretmen ve öğrencilerimize bir ortam oluşturarak kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak; büyüğünden küçüğüne okuyan, yazan, üreten dolayısı ile düşünen ve köklerinden aldığı ilhamı hissiyat ve düşünsel olarak yoğurmak suretiyle yaşam alanına taşıyıp dayatılan yaşam anlayışından ziyade kendi içsel ve toplumsal yaşam şeklini ortaya koyan bir toplumu oluşturabilmek amaçlanmıştır.
mutlubiregitim.com'da yayınlanan içeriklerin hakları Başakşehir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne aittir. İçeriklerin bir kısmının ya da tamamının yazarlarımızın ya da içerik üreticilerimizin izni olmadan kopyalanması ve çoğaltılması yasaktır.
Sitemiz yazılarına özgü yazarlarımız tarafından gönderilen orijinal görsellerin ve sitemiz için üretilen tasarımların kullanılması yasaktır.
Yazılarınızı yayımlamaktan mutluluk duyarız. Gönderilen yazılar Millî Eğitim Bakanlığı kanun ve yönetmelikleri çerçevesinde olmalı; halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, ayrıştıran, rencide eden herhangi bir kelime, cümle, açık veya örtülü anlam içermemelidir. Eserinizi göndermeden önce kontrol ediniz. Metinler imla ve anlam yönünden gözden geçirilmiş olmalıdır. Gönderilen içeriklerin sitede yer almasında Başakşehir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü inisiyatif sahibidir. Sitede yer verilmeyen içerikler için itiraz edilemez. Aşağıda yer alan muvafakat nameyi kendi el yazınızla yazarak imzalayınız ve fotofrafını çekerek “Muvafakatname Yazınız” bölümüne ekleyiniz.

Yazı Göndermek İstiyorum